Понедельник, 20.11.2017, 01:12

38300, пер.Леніна 7,

«  Июнь 2017  »

Головна » 2017 » Июнь » 1 » Зустріч з Міністром освіти і науки України.
Зустріч з Міністром освіти і науки України.
11:04

25 травня 2017 року відбулась зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з освітянами області у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.
Серед учасників зустрічі – працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір, депутати Полтавської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадськості та обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України, науковці вищих навчальних закладів, керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, завідуючі методичних кабінетів, директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, керівники інтернатних та професійно-технічних навчальних закладів.

У своєму виступі Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зупинилась на основних кроках упровадження реформ на шляху становлення Нової української школи, зокрема нового Державного стандарту початкової освіти. Окреслила основні шляхи подальшого розвитку системи професійно-технічної освіти та інтернатних закладів.

Представником нашого району на цій зустрічі була присутня учитель української мови і літератури Каленіченко І.М. Свої захоплення демонстрували й учні нашої школи учениця 11-А класу Діденко Анна та учениця 7-Б класу Захарченко Єлизавета мистецтво фотографії, учень 7-А класу Касян Вадим чарівний світ дерева, учень 10-Б класу Семигаленко Богдан самохідна модель місяцеходу «MOON».

Переглядів: 59 | Додав: vb-admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.