Понеділок, 25.09.2017, 00:05
Твій улюблений день тижня

38300, пер.Леніна 7,

«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 31 » V обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків»
V обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків»
08:01

24 жовтня 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка був проведений Обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 110-річчю з дня народження видатного земляка Івана Багряного.

Обласний літературний конкурс пройшов за сприяння Полтавського обласного організаційного комітету з увічнення пам’яті Володимира Степанюка Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Управління культури облдержадміністрації, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Шановних освітян урочистого зібрання вітали почесні гості: Гажієнко Галина Іванівна, заступник директора Департаменту – начальник управління закладів інтернатного типу, вищої, професійно-технічної освіти, науки, позашкільної та виховної роботи; Онищенко Володимир Олександрович, президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка; Шаманенко Олексій Петрович, заступник голови Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації; член Полтавського обласного організаційного комітету з увічнення пам’яті Володимира Степанюка – Шемчук Валентина Олександрівна, Заслужений працівник культури України, член Національної спілки журналістів України; Мелешко Віра Анатоліївна, завідувач кафедри української літератури, кандидат філологічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; Мирний Володимир Степанович, член Національної спілки письменників України, лауреат обласних премій імені Панаса Мирного, імені Леоніда Бразова, імені Івана Котляревського, імені Володимира Малика та ін.

V обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 110-річчю з дня народження видатного земляка Івана Багряного, проводився у двох номінаціях:

– «Дослідницька робота» (об’єкт дослідження – життєвий шлях та діяльність Івана Багряного),

– «Творча робота» – (власний вірш, нарис, есе).

На конкурс було запрошено понад 50 кращих юних дослідників та літераторів-початківців з різних куточків Полтавщини.

Учні Великобагачанської загальноосвітньої школи активно долучилися до вивчення діяльності нашого земляка. У номінації «Дослідницька робота» представлені роботи учнів 11-А класу Каленіченка Станіслава «Роман у віршах Івана Багряного «Скелька»: жанрова природа та художньо-образна канва» (науковий керівник І.М. Каленіченко) та Гецінгера Яна «Іван Багряний та кінематографія» (науковий керівник В.Ю. Іноземцева). Відповідно юнаки вибороли ІІ та ІІІ місця.

У номінації «Творча робота» працювала учениця 11-А класу Кучер Лілія «Перепілка в житі – радість» (науковий керівник В.Ю.Іноземцева). Учениця посіла ІІ місце.

Переможці Конкурсу були нагороджені цінними подарунками.

Переглядів: 162 | Додав: vb-admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.