Понедельник, 20.11.2017, 01:04

Головна » 2017 » Июнь » 7 » Авторська збірка поезій школяра
Авторська збірка поезій школяра
07:01

З метою сприяння розвитку сучасної української літератури, духовного, соціального та інтелектуального розвитку обдарованих дітей, посилення індивідуальної роботи з ними проводився 2 червня 2017 року VIII обласний конкурс «Авторська збірка поезій школяра». Оцінювали поетичні надбання поважні члени журі: Корягіна Наталія Віталіївна, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.В. Остроградського, кандидат педагогічних наук(голова журі); Пушко Олександр Олександрович, заступник голови Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України, лауреат обласної премії Панаса Мирного та Міжнародної літературної премії Олеся Гончара (співголова журі); Ухань Олена Анатоліївна, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації; Гриньова Марина Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, декан природничого факультету ПНПУ ім. В.Г. Короленка; Білик Надія Іванівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогічної майстерності ПОІППО ім. М.В. Остроградського; Неживий Олексій Іванович, доктор філологічних наук, професор кафедри філософії та економіки освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського; Ольховська Людмила Василівна, провідний науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка; Коваленко Ольга Павлівна, завідувач відділу гуманітарних дисциплін ПОІППО ім. М.В. Остроградського; Чирка Валентина Василівна, методист відділу гуманітарних дисциплін ПОІППО ім. М.В. Остроградського.

Великобагачанський район представляла учениця 7-Б класу Сень Владислава (керівник учитель української мови та літератури Каленіченко І.М.), яка виборола ІІІ місце. Усі учасники нагороджені подарунками.

Переглядів: 153 | Додав: vb-admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.