Вторник, 16.07.2019, 15:02
Чому я ходжу до школи?

Учням

Зразок дослідницької роботи на конкурс МАН оформленої учнем 10 класу
Адміністрація ВЕБ-сайту для зразка опубліковує дослідницьку роботу згідно вимог даного конкурсу та організацію її захисту при проведенні презентації
Наказ МОН України "Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання" № 1218 від 08.12.10 року

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №926 "Про заходи щодо пріоритетного розвитку освіти в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти", наказу Міністерства освіти і науки від 19.10.2010 №961 "Про затвердження умов прийому до вищих навчальних закладів", зареєстрованого Міністерством юстиції 28.10.2010 за № 999/18294,наказую:
/tekst_preztnt.doc1. Затвердити програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, що є конкурсними предметами при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти, а саме: українська мова і література, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, математика, історія, географія, біологія, фізика, хімія (додатки 1-12).
2. Українському центру оцінювання якості освіти (Лікарчук І.Л.) при розробленні тестових завдань для проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з конкурсних предметів забезпечити відповідність тестових завдань змісту затверджених пунктом 1 цього наказу програмам.
3. Керівникам вищих навчальних закладів при проведенні вступних випробувань з конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищих навчальних закладів, забезпечити відповідність їх змісту затверджених пунктом 1 цього наказу програмам.
4. Наказ разом з додатками розмістити на офіційному веб-сайті міністерства (www.mon.gov.ua) та на Інтернет-порталі "Єдине освітнє інформаційне вікно України" (www.osvita.com).
5. Вважати такими, що втратили чинність, накази Міністерства освіти і науки від 18.01.2008 №865 "Про затвердження Програм зовнішнього незалежного оцінювання", від 22.10.2010 №996 "Про затвердження Програми зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови".
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Суліму Є.М.
7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2010/2011 н. р.

В листі міністерства, адресованому регіональним управлінням освіти та загальноосвітнім навчальним закладам, зазначається, що навчальний рік з урахуванням навчальної практики та державної підсумкової атестації має бути завершено не пізніше 1 липня 2011 року.
Навчальні заняття у 1-10 класах, цього року будуть завершуватися 26 травня, а в 11 класах – 18 травня.
Свято "Останнього дзвоника" в українських школах буде проведено 27 травня 2011 року.
Відповідно до документу, державна підсумкова атестація учнів 4-х класів буде проведена з 16 по 20 травня із української мови та читання (мови навчання), математики.
Державна підсумкова атестація дев’ятикласників проводитиметься з 31 травня по 18 червня. Атестація учнів основної школи буде проведена з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.
З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими МОН. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.
Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів проводитиметься 31 травня у формі диктанту.
Цьогорічна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена в письмовій формі з трьох предметів: 20 травня - українська мова (переказ, обов’язково);23 травня - історія України або математика (обов’язково для учнів, які навчалися у класах універсального профілю) або профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням); 26 травня - предмет за вибором.
Результати державної підсумкової атестації одинадцятикласників будуть враховуватися при визначенні середнього балу атестата.
Документи про повну загальну середню освіту (атестати) будуть вручатися випускникам 28-31 травня на урочистих зборах, які зазвичай проходять у формі випускних вечорів.
Конкретна дата проведення випускних вечорів у кожному окремому регіоні буде визначена місцевими органами управління освіти.
Випускники загальноосвітніх шкіл, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, після отримання атестата мають пройти процедуру ЗНО, як необхідного компонента вступу до ВНЗ.
Конкретний зміст наказу про закінчення навчального року можна подивитися тут.