Вторник, 16.07.2019, 16:14
Чому я ходжу до школи?

Початкові класи
З досвіду роботи вчителів початкових класів

"Ми працюємо на майбутнє, а не на день, і не на час!”
Зрозуміти кожну дитину, дійти до її душі — велика майстерність,
яка потребує багато сил, енергії, вміння і терпіння, що під силу вчителю від Бога.”
                                                                           В. Сухомлинський

Вчителі початкових класів окрилені надією за майбутніх вихованців:
Переді мною очі парами:
Замріяні, веселі і сумні,
Ці затуманені, а ці затьмарені,
А ці всміхаються мені.
І я знайшла чарівне слово,
Щоб їх серця заполонити.
Що не кажіть, але для цього
Мені на світі варто жити,
А результат, самі міркуйте,
Не можна визначити враз,
Бо ми працюєм на майбутнє,
 А не на день і не на час!

Потак Галина Леонідівна має звання « вчитель –методист», вищу категорію вчителя початкових класів. Закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ( 1980 р.) та Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка (1998 р.) Стаж педагогічної роботи – 31 рік у Великобагачанській ЗОШ І – ІІІ ступенів працює з 1980 року. Проблема, над якою працює вчителька, "Використання ефективних вправ і прийомів для удосконалення навичок читання молодших школярів". Має значні надбання з методичної та виховної роботи. Друкувалася в методичному віснику райметодкабінету. Має вихованців – призерів олімпіад.

Воскобойник Світлана Іванівна-має звання « старший учитель» , вищу категорію вчителя початкових класів. Закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ( 1981р.) та Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка ( 1987р.)
Стаж педагогічної роботи – 30 років, у Великобагачанській ЗОШ І – ІІІ ступенів працює з 1981 року. Проблема, над якою працює вчителька, " Розвиток творчих здібностей школярів". Має свої надбання з виховної роботи та методичні розробки окремих тем уроків. Друкувалася в методичному віснику райметодкабінету. ЇЇ вихованці є призерами олімпіад.

Капінус Лідія Іванівна має звання « старший учитель», вищу категорію вчителя початкових класів. Закінчила Кременчуцьке педагогічне училище (1980 р.) та Київський державний університет ім. .Т.Г. Шевченка ( 1987 р.) Стаж педагогічної роботи – 31 рік . У Великобагачанській ЗОШ І – ІІІ ступенів працює з 1980 року.
Проблема, над якою працює вчителька, «Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів» Має свої надбання з виховної роботи та методичні розробки окремих тем уроків. Друкувалася в методичному віснику рай методкабінету. ЇЇ вихованці є призерами олімпіад.

Кухаренко Людмила Дмитрівна має вищу кваліфікаційну категорію вчителя початкових класів. Закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка ( 1992р.) та психолого – педагогічний факультет Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г.Короленка за спеціальністю « Початкове навчання»( 1999 р.)
 Стаж педагогічної роботи – 18 років. У Великобагачанській ЗОШ І – ІІІ ступенів працює з 1993 року. Продовжує родинну педагогічну династію у третьому поколінні. Науково-методична проблема, над якою працює вчителька « Впровадження методів і прийомів гуманно-особистісної педагогіки для розвитку комунікативного мовлення молодших школярів» У своїй методичній скарбничці має певні надбання з навчально-виховної роботи.
Досягнення: переможець районного конкурсу « Учитель року – 2003»

Кордубан Ніна Іванівна  має вищу кваліфікаційну категорію вчителя початкових класів. Закінчила Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка (1983 р.)по спеціальності « Педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів» Стаж педагогічної роботи – 28 років.
У Великобагачанській ЗОШ І – ІІІ ступенів працює з 1983 року. Працює над проблемою « Використання новітніх методів навчання для розвитку пізнавальних інтересів учнів.» Третій рік працює над новітньою освітньою технологією ведення уроків навчання грамоти та математики в початкових класах ( автор Г.А. Іваниця) Має власні доробки та надбання у навчальній та виховній роботі. Велику роль приділяє збереженню здоров’я учнів та екологічному вихованню.Друкувалась у методичному віснику райметодкабінету.