Вторник, 16.07.2019, 15:02

Математики і фізики

З досвіду роботи вчителів фізики і математики

"Серед усіх наук, що відкривають шлях
до пізнання законів природи,
найвеличнішою є МАТЕМАТИКА”
                                      Софія Ковалевська
Вчителі переконують своїх вихованців,
 що "…фізика - наука майбутнього…”
Радість бачити і розуміти є найпрекрасніший
 дар природи»
                                              А. Ейнштейн

Вчителі математики і фізики працюють над проблемою : "Розвиток творчих здібностей дітей шляхом впровадження інноваційних методів роботи при вивченні математики і фізики. ”

Кізь Ольга Володимирівна— учитель-методист математики, має вищу категорію, працює над проблемою "Систематизація знань, умінь, навичок школярів із врахуванням індивідуальних здібностей школярів." Наполеглива праця вчителя, відповідальне відношення до навчання дітей математики завжди дає високий результат – призери районних, обласних олімпіад.
Кізь О.В.– керівник районного методоб’єднання вчителів математики, наставник молодих вчителів.

Марченко Лариса Михайлівна має звання "старший вчитель”, вищу категорію вчителя математики, постійно працює над вдосконаленням форм і методів проведення уроків математики, особливу увагу приділяє груповим формам роботи на уроці. Діти сприймають роботу в групах як самостійне сходження до вершин математичної науки, а тому сильніші учні стають першими при наданні допомоги іншим, що стимулює роботу в обох групах.
   Крім роботи вчителя математики успішно виконує нелегкий обов"язок директора Великобагачанської школи, бере активну участи в роботі постійно діючого семінару директорів шкіл району.

Мельник Віктор Андрійович — учитель фізики вищої категорії, працює над темою "Закони механіки в космосі”. Стаж педагогічної роботи -40 років. Кожний урок фізики чи астрономії — це екскурс до глибин природних явищ, ніби політ в майбутнє. Вчитель має призерів районних та обласних олімпіад з фізики, учасників Всеукраїнських олімпіад з фізики. Він керівник районного методичного об"єднання вчителів фізики. Постійно працює над поповненням ВЕБ-сайту Великобагачанської школи. Уроки фізики проводить з активним використанням сучасних інтерактивних технологій, комп'ютерної техніки, чим зацікавлює учнів при вивченні фізики.

Коротун Тамара Павлівна - вчитель математики вищої категорії. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. Короленка у 1982 році. Педагогічний стаж – 28 р. У Великобагачанській школі працює з 1987р.
Проблема, над якою працює:Використання нестандартних форм роботи на уроках математики.
Має призерів олімпіад та  Малої академії наук.

Семененко Світлана Анатоліївна вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, працює над проблемою «Використання різних форм і методів роботи при викладанні математики». У 1990 році закінчила ПДПІ ім. В.Г.Короленка, педагогічний стаж 21 рік. Керівник профільної творчої групи вчителів математики. Група працює над проблемою «Використання міжпредметних зв’язків на уроках математики».

Головним завданням вчителів інформатики є– зацікавити і навчити дітей написання програм, вільного користування сучасними комп'ютерними технологіями, спілкування через систему Internet, створення своїх сторінок. Інформатика – предмет майбутнього В своїй роботі учитель інформатики керується правилом: "Більше знати самому, щоб більше віддати дітям.” Тому предмет "інформатика” в багатьох дітей є самим найцікавішим...
Мельник Євген Вікторович - учитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії, закінчив Харківський університет радіоелектроніки. Працює над проблемою"Створення ВЕБ-сайтів та впровадження безпечного медіапростору в навчальний процес"