Вторник, 16.07.2019, 16:19

Історії
З досвіду роботи вчителів історії, правознавства Знання тільки тоді знання, коли вони набуті зусиллям своєї наполегливої праці, а не лише самою пам’яттю...” Л.Толстой Завдання над яким працюють вчителі історії:
"Історичне минуле своєї держави, тим більше свого краю, має знати молодь. Тільки тоді ми зможемо гідно виховати підростаюче покоління…”

Осовський Юрій Васильович -вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель. Стаж педагогічної роботи - 23 роки.У Великобагачанській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює з 1988 року. Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка у 1988 році за спеціальністю - історія. Керівник фотогуртка при Великобагачанській ЗОШ. Керівник проекту "Євроінтеграція". Проводить широку пошукову та дослідницьку роботу з розкриття історії Великобагачанського району. Автор навчального посібника для учнів району: "Велика Багачка: істоико-географічний огляд". Проблема над якою працює вчитель: "Розвиток індивідуальних здібностей учнів". Девіз діяльності: пізнання історії народу неможливе без глибокого пізнання історії рідного краю. Його учні ставали призерами та переможцями Всеукраїнських та обласних конкурсів, олімпіад, проектів. Переможець районного конкурсу Учитель року - 2010. Визнаний людиною року в галузі освіта у 2010 році.

Радченко Наталія Михайлівна - вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії. Стаж педагогічної роботи - 18 р. У Великобагачанській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює з 1996 року. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка у 1994 році. Проблема, над якою працює вчителька "Впровадження методики критичного мислення в процес викладання історії". На своїх уроках вчителька спонукає дітей до творчого мислення, навчає робити висновки, сформувати свою думку.Кожний урок вміє зробити цікавим екскурсом в минуле нашої держави...