Вторник, 16.07.2019, 15:00

Філології

З досвіду роботи вчителів рідної мови

Вчителі української мови та літератури сповнені енергії, надії та бажання дати:
Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині – світло любові,
Віру в сили свої без вагань –
Як запорука щасливої долі.
Основні завдання колективу філологів:
Виховання в учнів потреби у вивченні рідної мови, переконання їх в необхідності грамотно писати й говорити, бути цікавими співрозмовниками. Наші учні – активні учасники драматичного гуртка, районних та обласних конкурсів юних поетів та декламаторів – так продовжуються уроки від теорії до творчої практики. Досягнення дітей – це творчий пошук вчителів рідної мови та літератури.
Голокоз Ольга Іванівна- досвідчений, творчий і наполегливий "учитель-методист” вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім.. В.Г.Короленка, 1977 рік.  Стаж педагогічної роботи – 31 рік.  У Великобагачанській школі – з 1983 року.
Друкована продукція – член редколегії першого та другого видань книги «Видатні люди Великобагачанщини», розробка виховного заходу «Дитинства незабутня мить» («Постметодика»)
Проблема, над якою працює вчителька: Використання комп’ютерних технологій на уроках української мови та літератури. Послідовники: Криницька Вікторія, Ольшевська Наталія, Щербина Валентина, Щербина Ірина, Кравченко Марина, Чигринець Олег.
 Скороденко Людмила Олексіївна- учитель вищої категорії, закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім.. В.Г.Короленка, 1992 рік. Стаж педагогічної роботи – 19 р. У Великобагачанській школі працює з 1992 року.
  Проблема, над якою працює вчителька: Особистісно-зорієнтоване навчання української літератури.
Захоплюється літературною творчістю, видала збірки віршів, працювала з дітьми в клубі "Літературна світлиця”, її вихованці є призерами районних, обласних конкурсів юних поетичних талантів, лауреатами Всеукраїнського конкурсу "Українська мова- мова єднання".
  Гавленко К.М.- учитель вищої категорії, працює над проблемою "Удосконалення уроків з української мови і літератури згідно інноваційних технологій”, втілюючи її в практику роботи, опановуючи з дітьми програму поглибленого вивчення рідної мови і літератури. Завжди з любов’ю, радістю іде до дітей, розуміючи їх проблеми, їх душу.
 Мошинська Людмила Михайлівна закінчила Полтавський державний педагогічний інститут у 1993 році. Учителька має 18 років педагогічного стажу. У Великобагачанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів працює з 1993 року.
 „Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури” – над такою проблемою працює учитель. У 2003 році була призером районного етапу конкурсу „Учитель року” ( посіла ІІІ місце).
 Її вихованці - переможці різних конкурсів, олімпіад: у 2008 році Свічкар Аліна була учасницею Всеукраїнського етапу захисту робіт МАН, у 2011 році Дігтяр Анастасія посіла ІІІ місце в районному етапі захисту робіт МАН, учні є переможцями та призерами районних олімпіад з української мови та літератури ( Яцюк Анжела), конкурсу імені П.Яцика та Шевченківського конкурсу ( Супруненко Олена, Кропивка Юлія).
 За час своєї роботи підготувала розробки уроків та виховних заходів, якими користуються учителі школи, і видала окремими брошурами.