Суббота, 20.07.2019, 17:15
Твій улюблений день тижня

З  досвіду  роботи вчителів   фізики

"Радість  бачити  і  розуміти
є найпрекрасніший  дар природи"
А. Ейнштейн

Загальна проблема:

"Розвиток пізнавальних інтересів
учнів на уроках фізики"

Мельник В.А. — учитель вищої категорії, працює над  темою “Закони механіки в космосі”. Кожний урок фізики чи астрономії — це екскурс  до глибин природних явищ, ніби політ в майбутнє. Вчитель має призерів районних та обласних  олімпіад з фізики.

Семененко С. А. — учитель першої категорії,  працює над проблемою      “Елементи історизму при викладанні фізики”. Великою любов’ю до дітей, до свого предмету вчителька переконує своїх вихованців, що  “… фізика —  наука майбутнього…”

Швачко В.П. — учитель першої категорії,  вирішує проблему “Особистісний підхід   до навчання і  виховання учнів на уроках  фізики.”  Кожну  дитину  бачити, зрозуміти її та допомогти розібратися з таким цікавим предметом, як фізика.

Всі проблеми  з фізики  вирішуються  спільно з учителем, який  дасть  слушну пораду, допоможе   із незрозумілими  явищами.

Пилипченко Л.О. — учитель вищої категорії, має звання  ”старший учитель”, працює над проблемою  “Урізноманітнення методів навчання з метою активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках  фізики”. Проводить досліди, фізичний експеримент, що дає можливість дітям глибше пізнати глибини фізичної науки.

Кізь С.В. — учитель вищої категорії, має звання  ”старший учитель”, працює над проблемою “Систематизація знань учнів з механіки”. Творча енергія вчителя стимулює школярів до всебічного вивчення фізичних явищ природи, вміти аналізувати їх, розумно поєднувати з життям людства, нашої планети.

"Всі  науки  поділяються  на фізику
та  колекціонування марок."
Е. Резерфорд

Вчителі фізики успішно закінчили навчання за програмою INTEL.
Навчання для майбутнього,
що дає можливість при проведенні уроків користуватись комп'ютерною технікою.

Тиждень фізики:

Вчителі фізики та астрономії цікаво проводять предметні тижні, конкурси, вікторини, що викликає неабияку зацікавленість дітей різного віку. Предметом великих пристрастей серед любителів фізики стали конкурси:
  – конкурс оригінальних малюнків, пов'язаних з фізичними явищами;
  – конкурси-вікторини “Як  знаєш  фізику?”, “Що?  Де?  Коли? ”;
  – конкурс на кращий виріб для фізичного експерименту;
  – виступи-повідомлення старших дітей для молодших.