Суббота, 20.07.2019, 17:15
Чому я ходжу до школи?

З досвіду роботи вчителів математики

“Серед усіх наук,
що відкривають шлях
до пізнання законів природи,
найвеличнішою є МАТЕМАТИКА”

Софія   Ковалевська

Творча група працює над проблемою : “Розвиток творчих здібностей дітей шляхом  впровадження  інноваційних методів роботи при вивченні математики. ”

Кізь О.В. — учитель-методист, має вищу категорію, працює над проблемою “Система-тизація знань, умінь, навичок школярів  із   врахуванням індивідуальних здібностей школярів.“ Наполеглива праця вчителя, відповідальне відношення до навчання дітей математики завжди дає високий результат – призери районних, обласних олімпіад. Кізь О.В.– керівник районного методоб’єднання вчителів математики, наставник молодих вчителів.

Пулинець Н.Г. має звання “старший вчитель”, вищу категорію, працює над питанням ”Оптимальне поєднання фронтальної, індивідуальної та групової форми роботи з обдарованими учнями.”Маючи великий досвід роботи, виховала  послідовників – вчителів математики  школи, району; має   призерів МАН, олімпіад ІІ рівня, ІІІ  рівня.

Нечай Г.М.  має звання “старший вчитель”, вищу категорію, працює над питанням “Лекційно-практична система при вивчені математики”. Висока міра відповідальності і вимогливості  в роботі до себе, до учнів стимулює дітей до навчання, до самовдосконалення. Її учні  були переможцями районних та обласних олімпіад, конкурсів МАН. Вчителька організовує учнів на проведення позакласних виховних заходів з математики, що зацікавлює дітей  таким чудовим предметом. Нечай Г.М. є переможцем районного конкурсу “Учитель року - 2004”.

Семененко С.А. – учитель першої категорії, працює над проблемою “Впровадження програм  поглибленого вивчення математики". Цікаві уроки і особливо цікаві  позакласні заходи захоплюють дітей, згуртовують їх навколо свого вчителя.  Семененко С.А. - переможець конкурсу “Учитель року — 2007”. Любов до  предмета, дітей привели вчителя Семененко С.А. до успіху, до перемоги  в  конкурсі.

Коротун Т.П.  має вищу кваліфікаційну категорію, працює над питанням “Використання нестандартних форм роботи на уроках математики”Її уроки із захопленням сприймають діти, мають міцні знання. Вчителька впроваджує програму поглибленого вивчення математики.

Марченко Л.М.   має звання “старший вчитель”, вищу категорію, постійно працює над вдосконаленням форм і методів проведення уроків математики, особливу увагу приділяє груповим формам роботи на уроці. Діти сприймають роботу в групах як самостійне сходження до вершин математичної науки, а тому сильніші учні стають першими при наданні допомоги іншим, що стимулює роботу в обох групах.

Мельник В.В.  має звання “старший вчитель”, вищу категорію. В своїй роботі особлива увага приділялась

Вчителі математики успішно освоїли програми INTEL ”Нав-чання для майбутнього”, MICROSOFT  “Партнерство  в навчанні” і  впевнено використовують комп’ютерні технології при підготовці до уроків математики, позакласних заходів

"Математика – це велична споруда,
створена  уявою людини,