Школа Великої Багачки
Суббота, 20.07.2019, 17:21
Наше опитування
Твій улюблений день тижня
Всього: 734
Друзі сайту
УЦОЯО
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Освітній портал Кнопка Украина-Сегодня: Каталог сайтов Украинский портАл каталог сайтів Пиши українською Украина онлайн «АНЕКДОТИ З УКРАЇНИ» - Нові та найкращі анекдоти української мережі
Реквізити школи:
Директор школи:
Марченко Лариса Михайлівна

Поштова адреса школи:
38300, пер.Шкільний 7,
селище Велика Багачка,
Полтавської області

Телефони:
(05345)91396 (секретар)
(05345)91191 (учительська)

Електронна адреса:
vb-school@ukr.net

Архів записів
Календар
«  Июль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Вітаю Вас Гість | RSS
Рідна мова

З досвіду роботи вчителів рідної мови

Вчителі української мови та літератури сповнені енергії, надії та бажання дати:

Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині – світло любові,
Віру в сили свої без вагань –
Як запорука щасливої долі.

Основні завдання колективу філологів:

   Виховання в учнів потреби у вивченні рідної мови, переконання їх в необхідності грамотно писати й говорити, бути цікавими співрозмовниками. Наші учні – активні учасники драматичного гуртка, районних та обласних конкурсів юних поетів та декламаторів – так продовжуються уроки від теорії до творчої практики. Досягнення дітей – це творчий пошук вчителів рідної мови та літератури.

    Смаль К.Г. - Заслужений учитель України, “учитель-методист”, має вищу кваліфікаційну категорію. Незмінний керівник районного методичного об’єднання вчителів-філологів. Її творче кредо: постійно шукати і творити, рухатися вперед в ногу з життям. Досвід її роботи по темі “Розвиток емоційно-пізнавальної активності учнів у процесі вивчення мови" вивчено обласним ПОІППО, впроваджується в практику роботи вчителів області, району. Її вихованці були призерами обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів ім. Петра Яцика.

    Голокоз О.І. - досвідчений, творчий і наполегливий “учитель-методист” вищої кваліфікаційної категорії. Працюючи над проблемою “Виховний вплив на учнів краси поетичного слова під час вивчення української мови та літератури”, вчителька навчає учнів розуміти і любити рідне слово, творчу спадщину письменників-земляків. Виростила серед своїх учнів  вчителів-послідовників.

    Коваленко В.О. - учитель вищої категорії, працює над проблемою “Удосконалення форм і методів навчання з використанням українознавства на уроках української мови та літератури”, має вищу кваліфікаційну категорію. Творчо, відповідально підходить  до підготовки кожного уроку, любить свою працю, поезію і це передається її вихованцям.

    Скороденко Л.О. - учитель вищої категорії, працює над темою “Розвиток творчого мислення школярів на уроках української мови та літератури”. Захоплюється літературною творчістю, видала збірки віршів, працювала з дітьми в клубі “Літературна світлиця”, її вихованці є призерами районних, обласних конкурсів юних поетичних талантів.

    Розсоха В.П. - дбає про урізноманітнення форм і методів роботи по виробленню в учнів умінь і навичок усного і письмового мовлення, що стало основою її педагогічного пошуку, індивідуального підходу до кожної дитини.

    Гавленко К.М. - учитель вищої категорії, працює над проблемою “Удосконалення уроків з української мови і літератури згідно інноваційних технологій”, втілюючи її в практику роботи, опановуючи з дітьми програму поглибленого вивчення рідної мови і літератури. Завжди з любов’ю, радістю іде до дітей, розуміючи їх проблеми, їх душу.

    Мошинська Л.М. - учитель вищої категорії, вивчає досвід вчителів-колег, має свої надбання по темі “Удосконалення форм самостійної роботи учнів на уроках української мови та літератури”. Готує школярів до участі в  конкурсах. ЇЇ учениця Радунцева Ольга стала переможцем Всеукраїнського конкурсу імені Петра Яцика в 2007р.

    Хорольська Н.О. - працює над проблемою “Використання елементів інтерактивних методів навчання на уроках української мови і літератури”.  Успішно освоїла програму  Microsoft “Партнерство в навчанні.”

    Крахмілець С.В. - молодий і перспективний учитель рідної мови, завзяття  в роботі їй передалося від старших колег.

   Наші учні – активні учасники драматичного гуртка, районних та обласних конкурсів юних поетів та декламаторів – так продовжуються уроки від теорії до творчої практики.

   Учителі української мови та літератури опанували програму «Microsoft «Партнерство у навчанні»» та «Intel «Навчання для майбутнього»». У своїй роботі використовують комп’ютерні технології, елементи програмованого навчання.

Використовуються технології uCoz Админ: Мельник Є.В. vb-school@ukr.net